Individuální schůzky MŠ

Individuální schůzky MŠ 1

PO CELÝ ROK MOHOU RODIČE VYUŽÍVAT INDIVIDUÁLNÍ SCHŮZKY PO DOMLUVĚ S PANÍ UČITELKAMI.

PO CELÝ ROK MOHOU RODIČE VYUŽÍVAT INDIVIDUÁLNÍ SCHŮZKY PO DOMLUVĚ S PANÍ UČITELKAMI.

INDIVIDUÁLNÍ SCHŮZKY NEMUSÍ PANÍ UČITELKY VYVĚŠOVAT NA NÁSTĚNKY S URČITÝMI TERMÍNY, TYTO INDIVIDUÁLNÍ SCHŮZKY JSOU HLAVNĚ VYTVOŘENÉ PRO PŘEDŠKOLÁKY, KTEŘÍ PŮJDOU DO ŠKOLY Z DŮVODU KONZULTACE RODIČE A PEDAGOGA O PŘÍPADNÉM ODKLADU ŠKOLNÍ DOCHÁZKY A INDIVIDUÁLNÍM PŘÍPRAVĚ DĚTÍ NA NÁSTUP DO 1. TŘÍDY. POKUD MÁ ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE POTŘEBU VYUŽÍT INDIVUDUÁLNÍ SCHŮZKU, JSOU MU DVEŘE V NAŠÍ ŠKOLCE VŽDY OTEVŘENÉ.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Datum vložení: 22. 3. 2022 13:18