Informace pro rodiče k 1.9.2021

Testovaní v mateřské škole
Organizace 1.9.2021
Školní autobus
Organizace září v mateřské škole

Od září 2021 se hradí v mateřské škole úplata! Více informací ve směrnici, kterou najdete v dokumentech mateřské školy.

Změna v režimu dne! Mateřská škola má novou provozní dobu a to od 6.30 do 16.30!

Testování v mateřských školách neprobíhá. Děti v mateřské škole se netestují.

Organizace 1.9.2021

• První školní den bude na dveřích šaten vyvěšený list se značkami. Váš první úkol bude si značku vybrat a zapsat se k ní. Značka bude doprovázet dítě až do konce mateřské školy.

Školní autobus

Organizace září v mateřské škole

• Zákonní zástupci budou vodit děti až do třídy mateřské školy v rámci adaptace. Musí dodržet všechny hygienické předpisy, tím se myslí návleky na boty, ochrana dýchacích cest, dodržování rozestupů minimálně 1,5m a zdržovat se v prostorách Mateřské školy a Základní školy jen dobu nezbytně nutnou! Tato výjimka platí pouze do 16.9.2021, jinak se děti budou zase předávat v prostorách šaten. Toto opatření musíme dodržovat, je to doporučení MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ kvůli šíření Covid 19. Děkujeme za pochopení.

Jízdní řády autobus.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 7,03 MB