ZŠ a MŠ Albrechtice nad Vltavou

V sekci "Družina" budou postupně zveřejňovány informace ohledně letních příměstských táborů

V sekci "ZŠ", záložka "Kam po ZŠ?" budou průběžně přidávány informace ohledně přijímacích zkoušek na SŠ.

Příměstský tábor "Po stopách Indiánů"

Příměstský tábor "Po stopách Indiánů"

Základní škola a mateřská škola v Albrechticích nad Vltavou pořádá v červenci 2023 příměstský tábor

Příměstský tábor

Příměstské tábory, které na naší škole probíhají od roku 2018, jsou zaměřeny na různorodé aktivity (rukodělné, výtvarné činnosti, tradiční i netradiční pohybové a venkovní aktivity). Tábor je určen pro děti 1. - 5. třídy a probíhá od pondělí do pátku od 7:00 do 16:00 hodin. S dětmi využíváme prostory školy (školní družiny, žákovská kuchyňka, školní dílna, tělocvična) a okolí školy (školní zahrada, dětské hřiště, fotbalové hřiště, víceúčelové hřiště, les). Vstup na příměstský tábor je hlavním vchodem – zvonek družina. Děti musí mít s sebou převlečení (do přírody, na sport, náhradní), přezůvky (do družiny, na hřiště, do tělocvičny), láhev na pití.

Podmínkou pro přijetí dítěte na tábor je řádně vyplněná přihláškapotvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte (vydává praktický lékař pro děti a dorost a je platný na dva roky), prohlášení o bezinfekčnosti (odevzdává se v den nástupu dítěte na tábor) a uhrazení poplatku (nejpozději do 26. 6. 2023).

Cena: 250 Kč/den nebo 1250 Kč/týden (včetně celodenní stravy (svačina - oběd a pitný režim), poplatku za výlet, materiálu na tvoření. 

Poplatek je možné uhradit hotově ve školní družině nebo v kanceláři školy (ředitelně). V případě včasné omluvy (kvůli nemoci) bude poplatek vrácen. 

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů, s pořizováním fotografií, videozáznamů - zveřejnění v propagačních materiálech (webové stránky, Zpravodaj) a s vnitřním řádem ŠD  Vnitřní řád školní družiny.

Přihlášky odevzdávejte ve školní družině nebo oskenované posílejte na e-mail:

zsalbre@seznam.cz

 

Veškeré dokumenty k dostání u vychovatelek ŠD nebo ke stažení zde:

Přihláška příměstský tábor 2023

Posudek o zdravotní způsobilosti

Prohlášení o bezinfekčnosti

Veškeré informace: Mgr. Věra Tichá (tel. 602 254 165), zsalbre@seznam.cz

Na příměstský tábor budou přednostně přijímány děti z naší školy, až poté ostatní děti. Tábor se bude konat pouze při minimálním počtu 7 zájemců. To, že jste podali přihlášku včas a řádně vyplněnou a Vaše dítě je přihlášeno, budeme potvrzovat SMSkou.

 

Příměstské tábory 2023

 10.7. - 14.7. 2023   Po stopách Indiánů I. 

Děti se mohou těšit na tradiční i netradiční pohybové aktivity, hry v přírodě, turistiku a poznávání přírody, vodní hrátky a soutěže, kreativní tvoření

17.7. - 21.7. 2023   Po stopách Indiánů II.

Děti v tomto týdnu čekají pohybové a venkovní aktivity, tvoření a dobrodružné hry na motivy ze života Indiánů - cesta za pokladem

Program tábora může být upraven na základě aktuálního počasí či na základě domluvy, potřeb a přání dětí a vychovatelek.

Přílohy

Příměstský tábor 2023

Příměstský tábor Albrechtice nad Vltavou- PLAKÁT.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 390,02 kB
Datum vložení: 25. 5. 2023 11:09
Datum poslední aktualizace: 25. 5. 2023 12:05