ZŠ a MŠ Albrechtice nad Vltavou

V sekci "Družina" budou postupně zveřejňovány informace ohledně letních příměstských táborů

V sekci "ZŠ", záložka "Kam po ZŠ?" budou průběžně přidávány informace ohledně přijímacích zkoušek na SŠ.

Témata příměstských táborů

Nástin aktivit a zaměření jednotlivých turnusů letních příměstských táborů 2024

1. turnus 8.- 12.7.2024     Survivor :  Půjde o akčnější tábor. Děti budou rozdělené do 2 týmů a budou soutěžit ve spíše sportovně založených aktivitách. Mohou se například těšit na štafetu, překážkovou dráhu a mnoho dalšího. Jelikož jde o tábor s tématikou Survivor, dětem bychom rádi ukázali, jak využívat přírodu kolem sebe ve svůj prospěch. Uděláme si například smrkový čaj nebo se naučíme rozdělat oheň různými způsoby.

2. turnus 15.-19 .7.2024     Mladý badatel : Na tomto příměstském táboře bychom se rádi zaměřili na okolní přírodu. Děti se například naučí rozlišovat stromy, procvičí si druhy zvířat, vyrobí si vlastní stopu zvířete apod. I v tomto týdnu chceme dětem ukázat, jak pohyb venku může být fajn.

3. turnus 19.- 23.8.2024     Detektivka : Děti se budou učit pracovat s rébusy a řešit záhady. Celý týden bude inspirovaný známým detektivem Sherlockem Holmesem. I v tomto týdnu ale dětí čeká sportovní vyžití a příjemné strávení letních dnů.

Budeme rádi, když vás uvidíme a společně si užijeme letní prázdniny.

Vaši instruktoři Petr a Karin

Datum vložení: 7. 2. 2024 8:50
Datum poslední aktualizace: 8. 2. 2024 20:54