Informace pro provoz ZŠ a MŠ od 1.3.2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření

zakazuje osobní přítomnost:

·       dětí v mateřské škole

·       žáků 1. a 2. ročníků základní školy u nás i 3. ročníku

Základní školy poskytují těmto dětem nebo žákům vzdělávání distančním způsobem.

Mateřská škola poskytuje vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné (předškoláci).
Metodika ke vzdělávání dětí distančním způsobem bude mateřským školám zaslána začátkem příštího týdne.

Ošetřovné: rodiče můžete pro informace o ošetřovném odkázat např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

I nadále je povolena osobní přítomnost při individuálních konzultacích žáků v základním vzdělávání.

ŠKOLNÍ JÍDELNA JE V PROVOZU A OBĚDY SI RODIČE ŽÁKŮ MOHOU ODEBRAT ZA DOTOVSNOU CENU PO OBJEDNÁNÍ- PŘIHLÁŠENÍ U PANÍ KRÁLOVÉ. (Pro obědy se chodí přímo do školní kuchyně- vchodem zezadu za kotelnou.)

Datum vložení: 1. 3. 2021 8:17
Datum poslední aktualizace: 1. 3. 2021 8:19