Oběd 30.6.2021

Oběd 30.6.2021 1

Pokud chcete pr žáka oběd dne 30.6.2021 je nutné je přihlásit.

Informace pro rodiče:

Poslední den školy 30. 6. 2021 bude vyučování končit v 8.40 hod., po první vyučovací hodině.

Žákům bude předáno vysvědčení. Školní družina bude v provozu. Pokud dítě nepůjde do ŠD nebo bude odcházet jinak, než obvykle, bude mít od rodičů lístek s datem a časem odchodu domů. Školní autobus zatím nejede, je v opravě. Děkuji za pochopení.

Obědy na tento den jsou odhlášené. Prosím vyplňte níže dotazníček a obratem vraťte do školy.

____________________________________________________________________________odstřihněte

Můj syn dcera …………………………………………………………………………………30 .6. 2021 na oběd

a)  půjde*                                                       b) nepůjde*

*zakroužkujte správnou odpověď                             podpis rodičů…………………………………………