Čarodějnický slet

Čarodějnický slet  1

Čarodějnický slet 2022

Dne 27.4.2022 v 16:00 hodin se na školní zahradě začali slétat čarodějnice a čarodějové z Albrechtic a okolí. Své čarodějnické koště zaparkovali na výstavu, kde soutěžili o nejkrásnější čarodějnické košťátko. Bylo to velmi těžké rozhodování pro porotu. Nakonec po dlouhém rozmýšlení a pozorování detailů se porota usnesla a vybrala ta nejkrásnější čarodějnická košťátka.

1. Místo – Amálie Sidumová
  2. Místo – Natálie Pozděnová
  3. Místo – Matěj Soukup

1. Místo – Dennis Kyncl
  2. Místo  - Václav Milota
  3. Místo – Filip Lidinský

Na školní zahradě na čaroděje a čarodějky čekala  stanoviště s úkoly. Za každý splněný úkol získali razítko a mohli pokračovat v dalším prozkoumávání školní zahrady a plnit zábavné úkoly. Například Tajemství Pandořiny skříňky, to čaroděj nebo čarodějka musela sáhnout do tajuplného lektvaru a poznat předmět uvnitř. Bylo to velmi těžké, ale naši čarodějové a čarodějky se tohoto úkolu nezalekli a hravě si s  ním poradili. Na dalším stanovišti se měli projít v sedmimílových botách.  Tohoto úkolu se nikdo nezalekl, i když zde byli drobné zádrhele ve velikosti sedmimílových bot,  přesto se všem podařilo úkol splnit. Na dalších stanovištím měli za úkol házet míčky do klauna, běhat slalom s lopatou, jako poslední bylo namotat pavouka na klacek. Za nasbíraná razítka se čarodějové a čarodějnice vydali k čarodějnému ohni, kde dostali sladkou odměnu a buřta, kterého si mohli opéct a sníst.

Chtěli bychom všem moc poděkovat za krásnou akci a spolupráci rodičů i dětí. Velmi nás potěšila přátelská atmosféra a obrovská účast.

Velmi si toho vážíme a těšíme se na další společné akce s vámi.

Fotografie naleznete zde.

Tým ZŠ a MŠ