konzultační hodiny

konzultační hodiny 1

Na nástěnce v mateřské škole jsou vyvěšené termíny pro konzultační hodiny.
Žádáme rodiče, aby se na konzultace zapsali.
V případě, že nebudete mít o konzultaci zájem, napište jméno dítěte hůlkovým písmem a svůj podpis do části ,,Nemám zájem o konzultaci“ na konci listu.

Vážení rodiče,

rády bychom vás seznámily s pokroky vašich dětí, jak jsme avizovaly v září na třídních schůzkách. Konzultace se mohou zúčastnit oba rodiče, za MŠ budou přítomny třídní učitelky. Rozsah konzultace je max. 20 minut. Vzhledem k odchodu dětí do ZŠ na školní rok 2022/2023 doporučujeme rodičům těchto dětí se konzultace zúčastnit.

Termín konzultace je možné vyplnit nejpozději ráno toho dne, kdy má konzultace probíhat.

Využijte prosím všechny uvedené termíny. K vyplnění prosím přistupujte zodpovědně a ohleduplně, uvědomte si, že zástupci MŠ, kteří se budou účastnit konzultace, musí zajistit provoz MŠ.

V případě, že nebudete mít o konzultaci zájem, napište jméno dítěte hůlkovým písmem a svůj podpis do části ,, Nemám zájem o konzultaci“ na konci listu.

Konzultační hodiny se budou konat v kabitetu učitelek mateřské školy.

Žádáme o dodržování hygienických opatření - ochrana dýchacích cest, návleky na boty.

Děkujeme za spolupráci

Vaše učitelky MŠ