Změna na trase školního autobusu ve čtvrtek 18.4.2024

Školní autobus bude mít ve čtvrtek 18.4.2024 změnu na trase Albrechtice - Neznašov.
Změna trasy viz níže.

Školní autobus bude mít ve čtvrtek 18.4.2024 změnu na trase:

Ráno ……. -  Bohunice – Neznašov - Týn nad Vltavou – Neznašov - Újezd Mezerka - Újezd Hrad – Albrechtice nad Vltavou (jedná se poslední ranní jízdu)

Odpoledne ……. - Neznašov – Týn nad Vltavou – Neznašov -  Bohunice – Kaliště – Temelín – Albrechtice nad Vltavou (jedná se o první odpolední jízdu)

Zajížďka do Týna nad Vltavou a zpět je z důvodu reprezentace naší školy v Malé kopané ve sportovní hale v Týně nad Vltavou (odvoz sportovců na akci a zpět).

Prosím, počítejte se zpožděním spoje.

Děkujeme za pochopení.

Datum vložení: 16. 4. 2024 20:57