Pasování předškoláků na školáčky

Pasování předškoláků na školáčky 1

Ve středu 15.6.2022

Chtěli bychom velmi poděkovat rodičům, kteří se zúčastnili pasování a sponzorům, kteří nám pomohli tento den uskutečnit.
Sponzoři:

Obecní úřad Albrechtice nad Vltavou
Havlíčkovi

Moc děkujeme
Tým MŠ

Pasování předškoláků na školáčky

Ve středu 15.6.2022 se na dvorečku ZŠ a MŠ v Albrechticích nad Vltavou uskutečnila akce: Pasování předškoláků na školáčky. Paní místostarostka se chopila meče a pasovala všechny předškoláky z mateřské školy na školáčky při slavnostním ceremoniálu. Předškoláci obdrželi šerpu, trička, dárkovou tašku, která ukrývala památníček předškoláka, pamětní list, klíčenku, omalovánky, pastelky a sladkou odměnu. Po slavnostním pasování si společně všichni zatancovali a zasoutěžili. Všechny děti se na zahradě veselily a soutěžily. Akce se velmi vydařila a my přejeme našim už školáčkům mnoho úspěchů ve školních lavicích, spoustu kamarádů a nových zážitků.

Chtěli bychom velmi poděkovat rodičům, kteří se zúčastnili pasování a sponzorům, kteří nám pomohli tento den uskutečnit.

Sponzoři:

Obecní úřad Albrechtice nad Vltavou